کوارتز توتم

سنگ کوارتز توتم

درصد بالایی از این صفحات را  سیلیس تشکیل داده است، این ماده از  مقاوم­ترین مواد طبیعی است که درجه سختی آن (MOHS 7) می ­باشد. این ماده به صورت پودر میکرونیزه ، در دانه بندی­های ریز با نوعی رزین  مخلوط و  تبدیل به سنگی یکپارچه می­گردد. با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته، خواص سیلیس به محصول منتقل می شود   و موجب می­گردد این سنگ در برابر خراش، سائیدگی و ضربه مقاومت بالایی داشته باشد. از دیگر مشخصه­ های سنگ کوارتز توتم می­توان به وزن کم و مقاومت بالای آن اشاره نمود. با استفاده از ذرات شیشه، آیینه، سنگ­های تزینتی و صدف درتولید سنگ­های کوارتز می­ توان زیبایی و جذابیت خاصی به آنها داد و به سادگی در مکان­های مختلف با طراحی­ های خاص از این نوع محصول استفاده نمود. در ادامه میتوانید سمپل و رنگ های مختلف سنگ های کوارتز موجود این شرکت را مشاهده نمایید.

انواع طرح های توتم کوارتز:

انواع طرح های توتم کوارتز به 5 دسته زیر تقسیم می شوند:

  1. TOTEM ETERNITY
  2. TOTEM MIRROR ESTELLA
  3. TOTEM MIRROR LUCENTE
  4. TOTEM SUCCESS
  5. TOTEM VENATO INSPIRATION

این ماده جزو سخت ترین و مقاوم ترین مواد طبیعی می باشد که به صورت پودر در دانه های بسیار ریز موجود است و بعد از ترکیب با رزین مخصوصی تحت فشار و گرما در محیط خلاء به سنگ مورد نظر ما تبدیل می شود. با استفاده از ذرات شیشه، آینه، صدف و سنگ های تزئینی زیبایی خاص ومنحصر به فردی به آن می بخشند.

آیا کوارتز توتم در برابر آب، رطوبت و لکه های سخت مقاوم است؟

از دیگر مشخصه­ های سنگ کوارتز توتم می­توان به وزن کم و مقاومت بالای آن اشاره نمود. با استفاده از ذرات شیشه، آیینه، سنگ ­های زینتی و صدف درتولید سنگ ­های مهندسی می­ توان گفت که صفحه کابینت ضد خش کوارتز از زیبایی و جذابیت خاصی برخوردار است. و به سادگی در مکانهای مختلف با طراحی­ های خاص از این نوع محصول استفاده نمود. در آزمایش‌ها انجام شده اخیر شرکت برتون ایتالیا بر روی سنگ­ های مهندسی در رقابت با محصولات مشابه نشان داده شده است که کوارتز توتم فاقد ترکیبات ارگانیک و فرار سمی که عواملی بسیار مضر جهت تعادل زیست محیطی هستند می­ باشد.

سطح سخت و بدون تخلخل سنگ کوارتز توتم باعث شد تا در برابر ضربه های معمولی مقاوم باشد. تمیز کردن آن را بسیار ساده است و در اکثر موارد استفاده از آب و صابون و شوینده های ملایم برای حفظ درخشش سطح کافی است. در صورت لزوم پاک کننده های معمول غیرساینده. را روی اسفنج یا پارچه مرطوب ریخته و سطح را با آن تمیز نموده. و سپس کاملا با آب بشویید.

موارد استفاده کوارتز توتم:

● صفحه کابینت آشپزخانه

● بدنه و صفحه جزیره آشپزخانه و کانتر

● ساخت سینک ظرفشویی و روشویی سرویس بهداشتی

● صفحه میز رستوران و کافی شاپ

● بدنه و صفحه جزیره آشپزخانه و کانتر

● ساخت کانتر برای رسپشن لابی و میز منشی دفاتر کاری و …

مقاله ها

همه چیز درباره متریال مارمونایت

همه چیز درباره متریال مارمونایت مارمونایت ترکیبی زیبا از کورین و کوارتز است. به این ترتیب لایه ای با ضخامت کمتر از یک میلی متر

سوالات رایج درباره متریال SPL

سوالات رایج درباره متریال SPL از روزی که انسان در سیر تکاملی خود بوده است همواره از محیط اطراف و اشیاء موجود در آن استفاده